Healthypharm Paracetamol 500 Mg (20tb) kopen

Healthypharm Paracetamol 500 Mg (20tb) 617497 kopen? Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Samenstelling:Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol; één tablet bevat respectievelijk 100 en 500 mg paracetamol. De andere bestanddelen (de hulpstoffen) van Paracetamol HTP 500 mg zijn: microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en magnesiumstearaat (E470B). Gebruik:Volwassenen: Lees verder…

Nurofen 200mg Ovaal (24drg) kopen

Nurofen 200mg Ovaal (24drg) 661139 kopen? Nurofen 200 mg Ovaal wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. De ovale tabletten zijn gemakkelijk in te nemen. Ook tegen koorts. Bevat 200 mg ibuprofen per tablet. Lees vóór gebruik de bijsluiter.- Bij matige tot gemiddelde pijn- Helpt Lees verder…

Healthypharm Paracetamol Caplet 500 (50st) kopen

Healthypharm Paracetamol Caplet 500 (50st) 889495 kopen? Paracetamol caplet 500 mg behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werkingSamenstelling:Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol. Eén tablet bevat 500 mg paracetamol. De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: polyvidon (E1201), maïszetmeel, stearinezuur (E1412) Lees verder…

Leidapharm Ibuprofen 400 Mg (20drg) kopen

Leidapharm Ibuprofen 400 Mg (20drg) 878833 kopen? Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers. Het heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking.Toepassing van het geneesmiddelDit geneesmiddel is bestemd voor patiënten met:- menstruatiepijn;- koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting;- kiespijn;- hoofdpijn;- spierpijn;- reumatische pijn.Wat bevat Lees verder…

Voltaren K 12.5 Mg (10st) kopen

Voltaren K 12.5 Mg (10st) 869076 kopen? Voltaren K 12,5 mg vermindert ontstekingen (zwellingen) en werkt koortsverlagend. Bij de behandeling van reumatische pijn, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn, pijn bij griep en verkoudheid.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 12,5 mg diclofenac-kalium. De andere stoffen in dit middelzijn: Kern: silica, lactose, maïszetmeel, natriumzetmeel-glycollaat, polyvidon, microkristallijn cellulose, Lees verder…

Advil Gel (60g) kopen

Advil Gel (60g) 870504 kopen? Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten.SamenstellingAqua, ibuprofen, isopropyl alcohol, hydroxyethylcellulose, benzyl alcohol, sodium hydroxide.GebruikMasseer de gel zachtjes in totdat het door de huid is opgenomen. Voor soepele spieren en gewrichten Lees verder…

Roter Paracetamol 500 Mg (50tb) kopen

Roter Paracetamol 500 Mg (50tb) 721231 kopen? Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.Geneesmiddel.SamenstellingDe werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat. DoseringKinderen van 9 tot Lees verder…

Excedrin Migraine (10tb) kopen

Excedrin Migraine (10tb) 878346 kopen? EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid).Samenstelling:250 mg acetylsalicylzuur,50 mg paracetamol en65 mg coffeïne per tabletGebruik:Volwassenen (18 jaar of ouder): Voor de behandeling van hoofdpijn: Neem 1 tablet met een vol Lees verder…

Sanias Paracetamol 500 Mg (10zp) kopen

Sanias Paracetamol 500 Mg (10zp) 953092 kopen? Sanias paracetamol 500 mg zetpillenGeneesmiddel RVG 27418 AVParacetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.SamenstellingWerkzame stof: ParacetamolHulpstoffen: colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). DoseringKinderen:Leeftijd: 6 – 9 jaar, gewicht: 22 – 30 kg, 500 mg zetpil, Lees verder…